Pazartesi , Kasım 20 2017

R-slider 1 has not any image

Ana Sayfa / MANŞETLER / Belediye Başkan Yardımcısı Arıcı’nın Acı Günü

Belediye Başkan Yardımcısı Arıcı’nın Acı Günü

Rize Belediyesi Teknik İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Arıcı’nın vefat eden babası Fikri Arıcı, bugün Güneysu’da ebediyete uğurlandı.

Güneysu Merkez Camii avlusunda kılınan cenaze namazına Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Semih Coşkun, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, AK Parti Rize İl Başkanı Muhammet Avcı, Güneysu Belediye Başkanı Halil Turan, STK temsilcileri, Arıcı’nın Ailesi ile sevenleri katıldı. Cenaze namazının ardından Arıcı’nın cenazesi aynı ilçedeki aile kabristanlığına defnedildi.

Belediye Başkan yardımcısı Mustafa Arıcı’nın Babası Fikri Arıcı’nın cenazesine Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Semih Coşkun, Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, AK PARTİ Rize İl Başkanı Muhammet Avcı, Güneysu Belediye Başkanı Halil Turan, Sivil toplum Kuruluşları, Merhum Fikri Arıcı’nın Ailesi ile sevenleri katıldı.

Arıcı’nın cenaze namazı kılındıktan sonra cenaze aynı ilçedeki aile kabristanlığına defnedildi.

Cenaze namazı sonrası kısa bir teşekkür konuşması yapan Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Arıcı; 86 yaşında hayata gözlerini yuman Babası Fikri Arıcı için “Babam, hayatının bir döneminde Güneysu’da ticaretle uğraştı. Merhamet etmeyi asla unutmayan, kapısına gelene git demeyen, yemeyen yediren bir insandı. Olur ki hakları olan olabilir bizlerde varisleriyiz. Bildiğimiz yok ancak varsa bizlere bu konuda bilgi vermelerini rica ediyoruz. Devlet büyüklerimiz ve sizler koştunuz geldiniz, teşekkür ediyoruz ailemiz adına. Allah cenneti ala da makamını güzel eylesin. Acımızı paylaştınız, Haklarınızı helal ediniz” dedi.

 

Bu habere de bakabilirisiniz

Rize İŞKUR’dan 2000 Kişilik TYP Duyurusu

Türkiye İş Kurumu (İşkur) Rize İl Şube Müdürlüğünden yapılan duyuruda, TYP kapsamında Rize’de çeşitli kamu …

DSİ Genel Müdürü Acu: Rize’de İçme Suyu Sorununu Ortadan Kaldıracak Çalışmalar Devam Ediyor

Genel Müdür Acu, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye’nin içme, kullanma ve sanayi suyu ihtiyacının yarısından fazlasının …

Avcı: Muhalefet Eleştirse de Biz Gençlere Güveniyor Ve Onun İçin Evet Diyoruz

Rize Öğretmen Evinde gerçekleştirilen ve Ak Parti Rize Gençlik Kolları İl Başkanı Abdullah Oğuz Hut’un …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir